Białystok - Zaproszenie na koncert GrubSon i BRK-30.11.2012 - INFORMATOR BIAŁOSTOCKI
 •  KONTAKT  •  Szukaj w serwisie  »              
Strona główna »  Zaproszenia archiwalne»  Koncert GrubSon i BRK-30.11.2012

Koncert GrubSon i BRK-30.11.2012 /ARCHIWALNE/


Plakat GrubSon


Już 30 listopada GrubSon oraz BRK odwiedzą Białystok. To kolejny z jesiennych koncertów przygotowanych przez agencje MaxFloRec oraz Broken Music.

Występ promujący wydawnictwo “Gruby Brzuch” odbędzie się w klubie Węglowa Płyta, która powstała przy współpracy dwóch charyzmatycznych artystów, jest kolejnym sukcesem GrubSona. Tym razem łączy on siły z opolskim DJ'em, raperem i producentem – BRK, który ma już w dorobku nagrany wspólnie z Jareckim album “Mucha nie siada”. “Gruby Brzuch” to pełen pozytywnej energii, zróżnicowany muzycznie materiał, wzbogacony gościnnymi występami artystów wspierających GrubSona podczas koncertów – Jareckiego, Bu i Jotosklei.

Najnowszy album GrubSona i BRK został wydany w maju i już po pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dwa i pół tygodnia po premierze “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Album do tej pory znajduje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt.

Czego spodziewać się można po trasie GrubSona i BRK? Tego, co od kilku lat przyciąga tłumy na koncerty: szczerych, bezkompromisowych tekstów, pozytywnej energii płynącej w stronę publiczności, poczucia humoru i muzyki na najwyższym poziomie. Trasę organizuje MaxFloRec i agencja Broken Music. Patronat nad trasą objęły: Czwórka, MTV, Don't Panic Poland oraz Freestyle.pl.

Organizator koncertu Agencje MaxFloRec i Broken Music
Termin koncertu 30.11.2012 godz. 20.00
Miejsce Klub Węglowa, ul. Węglowa 8/10
Dystrybucja biletów Sklep Music For You (ul. św.Rocha 17B) i Skateshop Free Way (ul. Malmeda 19/25), Pub Alchemia (ul. Lipowa 4) oraz w sieciach Empik i MediaMarkt.
Ceny biletów 25 zł w przedsprzedaży
35 zł w dniu koncertu

Grubson iBRKLokalizacja Klubu Węglowa, ul. Węglowa 8/10


© Copyright • BIAŁYSTOK 2008-2018 • Pliki cookies »